O nas

Firma GM PLAST została założona w 1998 roku.
GM PLAST  jest  największym producentem stolarki otworowej z PVC na systemie Kömmerling w naszym regionie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, moskitiery, parapety.

GM PLAST  jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonych pracowników, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Obecnie dostarczamy nasze produkty do wielu krajów w Unii Europejskiej głównie na rynki Belgii i Francji. Dostarczamy nasze produkty własnym transportem w celu zachowania ich najwyższej jakości. Wszystkie produkty posiadają znak CE i poddajemy je ścisłej kontroli w trakcie całego procesu produkcyjnego.

Naszym celem jest wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania Klientów, którzy szukają okien i drzwi najwyższej jakości. Na bieżąco staramy się poprawiać jakość naszych usług i dostosowywać je do potrzeb klienta. Dlatego wybór firmy GM PLAST to  świadome uczestniczenie w tworzeniu „Lepszego jutra”. Ochrona klimatu to już nie tylko moda, ale ogromna odpowiedzialność, która spoczywa na nas wszystkich tu i teraz. Przede wszystkim – nie szkodzić!, dlatego nasze systemy okienne spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące efektywności energetycznej. Co to znaczy? To oznacza zużycie kilku milionów oleju grzewczego mniej na całym świecie i o kilkaset milionów kilogramów mniejszą emisję CO2 do atmosfery. Co więcej, profile okienne Kömmerling w swoim składzie nie zawierają ołowiu, który został zastąpiony wysokowydajnym stabilizatorem cynkowo-wapniowym. Wybierając zatem nasze okna przyczyniasz się do budowania „Lepszego Jutra”.

Historia GM PLAST zaczyna się w roku 1998.

GM PLAST Fabryka okien i drzwi jest bez wątpienia jednym z największych producentów okien i drzwi z PVC na profilu Kömmerling na światowych rynkach. Oferujemy ponad 25 lat doświadczenia i wiedzy, zapewniając polskim domom izolację i wytrzymałość, której wymaga nasz klimat.  Posiadamy bez wątpienia kadrę wyspecjalizowanych fachowców, która zajmuje się nieprzerwanie produkcją okien PCV od ponad 25 lat. Gwarantuje to państwu, że będą one najwyższej jakości i będą Państwo z nich w 100 % zadowoleni. Korzystamy z najnowszych maszyn i doświadczonych specjalistów dzięki czemu produkty, które oferujemy są naprawdę znakomite. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i projektu sprawia, że klienci darzą nas zaufaniem. Świadczy o tym wiele pozytywnych opinii na nasz temat.

Prezes firmy GM PLAST Robert Szymanowicz

Prezes GM PLAST Robert Szymanowicz

Nasi partnerzy:

logo kommerling

roto partner gm plast

gu partner gm plast

winkhaus partner gm plast

aluprof partner gm plast

reynaers partner gm plast

somfy partner gm plast

hoppe partner gm plast

renson partner gm plast