Producent Okien PCV

GM PLAST Police i Szczecin

Producent Okien PCV Szczecin

Producent Okien PCV Szczecin

 

GM PLAST Fabryka okien i drzwi jest bez wątpienia jednym z największych producentów okien i drzwi z PVC na profilu Kömmerling na światowych rynkach. Oferujemy ponad 25 lat doświadczenia i wiedzy, zapewniając polskim domom izolację i wytrzymałość, której wymagają nasi klienci.

 

 

Producent Okien PCV Police

Skrupulatna kontrola jakości – Wszystkie nasze okna i drzwi PCV produkowane są w ramach stałych i rygorystycznych procedur kontroli jakości. Utrzymujemy najwyższe standardy jakości na wszystkich etapach produkcji, od przychodzących zamówień do końcowych wysyłek. Testy przeprowadzamy zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami krajowymi i międzynarodowymi, zapewniając zgodność z najwyższymi standardami jakości. Wszystkie te procesy realizowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszej automatyki i specjalistycznej technologii, często z centralnie sterowanego systemu komputerowego. Wynik? Okna i drzwi GM PLAST spełniają wszystkie wymagania różnych klimatów, stylów życia i standardów branżowych wielu krajów, do których dostarczamy.

| Nasze produkty |

Producent okien PCV Szczecin

GM PLAST jest bez wątpienia certyfikowanym producentem okien i drzwi z PCV od ponad 25 lat na markowym profilu premium Kömmerling, który cieszy się światową sławą i jest symbolem wysokiej jakości. Kömmerling to profile z ponad 60 letnim doświadczeniem! O wysokiej jakości naszych usług i produktów świadczy także fakt, że zostaliśmy zwycięzcą konkursu Nagroda Konsumenta 2022 w kategorii Okna – Oferta, pomiar i montaż. Zostaliśmy także odznaczeni certyfikatem Super marka w tej samej kategorii.

Nagroda Konsumenta GM PLAST

Nagroda Konsumenta GM PLAST Producent Okien PCV

 

Najlepsza marka budowlana GM PLAST

Najlepsza marka budowlana GM PLAST Producent okien Police

 

Super Marka GM PLAST

Super Marka GM PLAST Producent Okien Szczecin

 

Renomowany Producent okien PCV

Nasze okna i drzwi są 2-5 razy bardziej energooszczędne i zaprojektowaliśmy je tak, aby obniżyć Twoje rachunki za prąd nawet o 50 %! Utrzymasz w domu idealną temperaturę przez cały rok, niezależnie od pory roku na zewnątrz. W przeciwieństwie do okien z podwójnymi szybami z drewna, nasze produkty nie pękają, nie wypaczają się, nie blakną ani nie gniją z upływem czasu, a w przeciwieństwie do okien z podwójnymi szybami z aluminium, nasze okna z podwójnymi szybami PVC nie będą miały kondensacji, wilgoci ani szronu wewnątrz ram.

Problemy te prowadzą do problemów, takich jak pleśń i bakterie w domu. Okna i drzwi PCV rozwiązują wszystkie problemy związane z produktami z drewna i aluminium i są wiodącym rozwiązaniem okien i drzwi o wysokiej wydajności stosowanym w zrównoważonym budownictwie. Nasze okna PVC są odporne na promieniowanie UV i nadają się do użytku w dowolnym miejscu. Wszystkie nasze produkty są niezwykle trwałe i będą Ci służyły przez całe życie.  Nasza Fabryka okien i drzwi to 25 lat cennego doświadczenia!

Korzyści wyboru naszych okien PCV

chłód w lato

Chłód w lato

Utrzymuj w domu doskonały chłód podczas tych gorących letnich miesięcy bez klimatyzatora

 

Oszczędność

Zaoszczędź na rachunkach za ogrzewanie

Zredukuj koszt rachunków za ogrzewanie dzięki naszemu 7 komorowemu systemowi z uszczelką środkową o głębokości zabudowy 88 mm!

 

Bezpieczeństwo

Czuj się bezpiecznie

Nasze okna i drzwi wykorzystują zaawansowane, bezpieczne systemy wielu blokad, które chronią Ciebie i Twoją rodzinę przed niechcianymi intruzami. Standardowo nasze okna wyposażyliśmy w trzy punkty antywyważeniowe. W razie potrzeby możemy zwiększyć ich ilość.

 

ciepło w zimę

Niskie temperatury to nie problem

Nie trać ciepła i czuj się komfortowo w chłodne dni dzięki oknom i drzwiom GM PLAST o wysokiej izolacji termicznej

 

bezobsługowe

Nie musisz się o nic martwić

Okna i drzwi GM PLAST wymagają minimalnej konserwacji i są wyjątkowo trwałe – nie pękają, nie blakną, nie łuszczą się, nie gniją ani nie wypaczają

 

ekologiczne i energooszczędne

Energooszczędne i ekologiczne

Nasze Okna mają zastosowanie do domów pasywnych według ift-Richtlinie WA-15/2 oraz są ekologiczne i mogą być poddane w 100 % recyklingowi. Profile okienne Kömmerling w swoim składzie nie zawierają ołowiu, który został zastąpiony wysokowydajnym stabilizatorem cynkowo-wapniowym

 

bez hałasu

Zapomnij o hałasie

Zmniejsz niepożądany hałas nawet o 80% dzięki naszej szerokiej gamie opcji podwójnych i potrójnych szyb oraz dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej profili do 48 dB.

 

Bez kondensacji

Bez parowania i kondensacji

Nasze okna i drzwi z PVC nie powodują kondensacji, co oznacza, że ​​nie gromadzi się na nich pleśń ani woda

 

Wysokiej jakości montaż

Wysokiej jakości montaż

W GM PLAST zdajemy sobie sprawę, że montaż pełni istotną rolę.  Dlatego, możesz u nas zamówić okna wraz z montażem, którym zajmuje się doświadczona kadra specjalistów nawet z 30 letnim doświadczeniem!

 

GM PLAST Fabryka okien i drzwi najwyższej jakości

Najwyższej jakości okna i drzwi PCV powinny być wykonane z wysokiej jakości systemów profili, które są odporne na promieniowanie UV. Okna wytrzymają próbę czasu i będą Państwu służyć przez wiele lat.  Korzystamy z najwyższej jakości dostępnego sprzętu. Używamy marki ROTO NX do większości naszych okuć i są one prawdopodobnie numerem jeden na świecie, jeśli chodzi o części i mechanizmy do okien i drzwi o wysokiej wydajności. Stale szukamy nowych rozwiązań technologicznych aby poprawić wydajność i funkcjonalność naszych systemów okien i drzwi PVC. Dlatego korzystamy tylko z czołowych dostawców poczynając od profili a kończąc na okuciach. Nasi dostawcy to liderzy technologiczni, którzy gwarantują nam najwyższą jakość jakiej oczekujemy.  W GM PLAST nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, dlatego kupujemy i używamy wyłącznie najwyższej jakości dostępnego sprzętu.

 

Nasza produkcja

Posiadamy bez wątpienia kadrę wyspecjalizowanych fachowców, która zajmuje się nieprzerwanie produkcją okien PCV od ponad 25 lat. Gwarantuje to państwu, że będą one najwyższej jakości i będą Państwo z nich w 100 % zadowoleni. Korzystamy z najnowszych maszyn i doświadczonych specjalistów dzięki czemu produkty, które oferujemy są naprawdę znakomite. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i projektu sprawia, że klienci darzą nas zaufaniem. Świadczy o tym wiele pozytywnych opinii na nasz temat.

 

Producent okien Police

Producent okien Szczecin

GM PLAST to producent okien PCV co bez wątpienia gwarantuje Państwu najniższą cenę, bez pośredników.

Nasza stara strona to gmplast.pl

W sprawie wyceny skontaktuj się z nami poprzez kontakt telefoniczny lub mailowo

507 069 700 lub 883 785 585 

szymanowicz@gmplast.pl lub matheo@gmplast.eu